O nás

  Chovu a výcviku psů jsme se začaly aktivně věnovat v roce 2006, kdy jsme si pořídily první členku naší smečky - labradorku Coru bez PP. S Corou se sportovní kynologii začala věnovat moje matka - Pavla Meluzínová, která s ní i přesto,že Cora byla jako štěně u chovatelů týraná,složila mnoho zkoušek z výkonu. 

Já jsem se hned při první návštěvě cvičáku zamilovala do krásného,elegantního a ušlechtilého psa, byl jím dobrman - tehdy Urian Miratio paní Daniely Cahové (chov.stanice Alary Aslar). Od této chvíle jsem nechtěla nic jiného,než mít po boku toto krásné a ušlechtilé plemeno.

  V roce 2007 přišlo důležité rozhodnutí, dne 10.5. 2007 se v chov. stanici Alary Aslar narodila štěňata a mezi nimi byla i moje Conuška - Flying Constance Alary Aslar. S Coninkou se věnujeme sportovní kynologii a v současné době se připravujeme na zkoušky IPO3 a závody.

 

 U jednoho dobrmana jsme zamozřejmě neskončily,v zimě 2010 jsme si přivezly naši Ice - Iceflower Alary Aslar. V současné době připravujeme Ice na zkoušky a sportovní kariéru,je též čekatelem Českého šampiona krásy a  je od letošního roku chovná (základní bonitace MSDK), takže ji v dohledné době čekají i mateřské povinnosti :).

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.